VÖÖEKSAM

Vööeksameid teeme tavapäraselt kaks korda aastas. Suurem eksam toimub õppeaasta lõpus maikuus ja juulis suvelaagris. Lisaks teeme detsembris enne jõule lisaeksami neile, kes ei kevadel ei saanud osaleda või ei läbinud eksamit edukalt.

Vööeksamite läbimiseks vajalike karate oskuste nimekirjad:

Kollane vöö

Oranž vöö

Roheline vöö

Sinine vöö

Kõrgemate vöötasemete nõudeid küsi treenerilt.

Lisaks:

Vöö sidumise õpetus

Täiendame andmeid Karateklubi Falcos aegade jooksul välja antud vööde kohta. Falco on tegutsenud üle 30 aasta, aga meie praegune digitaalne vööde ajalugu kajastab ainult väikest osa kõigist välja antud vöödest. Anna panus Falco vööde andmebaasi täiendamisse ning pane oma Karateklubi Falcos välja teenitud vöö saamise kuupäevad kirja. Vajuta pildile ja Sulle avaneb vastav ankeet.
Kui sa ei mäleta täpset kuupäeva või isegi kindlat aastat, püüa mälestusi nii palju edasi anda kui oskad.
Suur tänu!