REGISTREERIMINE

Uued huvilised on oodatud septembrist maini.

Täitke registreerimisankeet pärast proovitreeningutel osalemist. Ankeedi täitmise järel saadetakse teile esimene liikmemaksu arve. Ankeeti täites on oluline valida lapsele sobiv treeningrühm ja lisada korrektsed kontaktandmed ja määrata liikmemaksu saaja e-posti aadress.

NB! Kindlasti tuleks märkida lapse elukohaks sissekirjutuse järgne aadress (vajalik omavalitsustele andmete edastamiseks).

Sportlyzer on meie spordiklubi haldusssĂĽsteem. Sportlyzer võimaldab spordiklubil hallata oma liikmeid, jagada infot, edastada liikmemaksu arveid.

Palume lapsevanematel teha IGA HOOAJA ALGUSES ja/või oluliste andmete muutumise järgselt Sportlyzeris oma lapse (sportlase) profiili uuendus. Seda saab teha läbi lapsevanema rakenduse või meie poolt e-kirjaga saadetud unikaalse lingi kaudu. Selle lingi saadame Teile automaatselt iga hooaja alguses.

Tartu Linna infosĂĽsteemis osalemise kinnitamine!
Pärast ülaltoodud ankeedi täitmist lisame lapse ka Tartu Linna infosüsteemi nimekirja, kus tuleb kinnitada 7-19 aastaste laste osalemine treeningtegevuses. Juhendi selleks leiad siit.

Karateklubi Falco liikmelepingu lõpetamise avaldus

Juhuks kui soovid treeningud lõpetada.