26 okt. 2015

Tallinna meistrivõistlused

Tallinna MV naiste absoluudi poodiumLaupäeval, 24. oktoobril, toimusid Tallina meistrivõistlused. Falco osavõtt sellest võistlusest oli küll tagasihoidlik (kuus sportlast), aga see-eest oli medalisaak korralik.

Seda hooaega on uhkelt alustanud Sebastian Pungar, kes oli taas U12 vanuseklassis parim kergekaallane. Suurepärased ja võitluslikud matšid tegi Kaspar Kitse, kelle finaalmatš Kaur Taali vastu kujunes väga punktiderohkeks ja vaatemänguliseks. Kaspar võitis Kauri 12:5.

Omamoodi haruldane vaatepilt avanes naiste absoluutkaalu protokollis, milles võis näha Falco sportlaste kaksikvõitu. Käesoleva hooaja septembrist alates treenib Falcos portugaallanna Marta Pereira. Tema esimene võistlus Eestis kujunes väga edukaks ja Marta sai nautida poodiumi kõrgeimat astet. Marta alistas oma väga särtsaka tegevusega finaalis treeningpartneri Kerttu Rahe seisuga 7:1