Sandra-Merys Tasa

Treenerikutse omandamisel

Tartu ├ťlikool kehaline kasvatus ja sport, haridus omandamisel
L├Ąhte ├ťhisg├╝mnaasium spordisuund

sannumery@gmail.com

“Olen olnud sportliku karatega seotud ligi 11 aastat ning v├Áitluskunst on mind paelunud juba lapseeast saadik. Karate naistreenerina arvan, et tegemist on spordialaga, mis on kasulik nii kehale kui ka vaimule ning ├Ápetab eluliselt v├Ąga vajalikke enesekaitse oskusi.

Treenerina olen avatud m├Áttelaadiga, positiivne ja tasakaalukas. Pean oluliseks ├Ápilaste arvamusi ning anal├╝├╝sin meelsasti erinevaid vaatenurki, et leida ├╝leskerkinud probleemidele parimaid lahendusi. Tunnen, et treenerina suudaksin luua lastele turvalise keskkonna, kus oleks v├Áimalik lisaks f├╝├╝silisele treenimisele saada abi ja n├Áu ka ps├╝hholoogilisel tasandil. Sageli ei piisa ainult puhtast j├Áust v├Ái v├Ąga heast tehnikast. Suurep├Ąraste sporditulemuste jaoks peab olemas olema ka tugev ja tasakaalus ps├╝├╝hika. Sportlik eluviis toetab tugevalt ka vaimset tasakaalu, kuid selle saavutamiseks peab olema terves kehas, terve vaim.

Aastaid olen olnud seotud ekstreemspordi rulatamisega ja n├╝├╝dseks olen sellel alal ka ├╝ks juhendajatest. Karate ja rulatamise ├╝hised tunnused on julgus ja p├╝sivus. Julgus proovida eba├Ánnestumise korral tehnilisi v├Átteid ja trikke veel ja veel ning mitte alla anda enne, kui soovitud eesm├Ąrk on saavutatud.”

P├╝sivus viib sihile!

Sandra-Merys Tasa

Karateklubi Falco | Kastani 48g, Tartu 50410 | +372 51 66 253 | info[├Ąt]karateklubi.ee | a/a EE452200221005121035