SUVELAAGER

Madsa spordibaasis Valgamaal Kääriku lähedal

Täislaager 7.-16. juuli 2023 275€ (mitme lapse puhul ühest perest 240€/laps)
1. vahetus 7.-11. juuli 155€ (140€)
2. vahetus 12.-16. juuli 155€ (140€)

Hinnad sisaldavad majutust, toitlustust 3x päevas, transporti laagribussiga täislaagri esimesel ja viimasel päeval, laagrisärki, treeninguid ja meelelahutusprogrammi õhtuti.

NB! Kohtade arv on piiratud! Kohtade täitumisel on eelisjärjekorras täislaagrisse soovijad ning seejärel vastavalt registreerimise järjestusele täidame ĂĽlejäänud kohad.

Registreerimine!

Registreerimine on avatud kuni 23. juunini.

Osalemise eest tasumine toimub Karateklubi Falco poolt esitatud arve alusel, mis väljastatakse juunis. Laagri eest peab olema tasutud 26. juuniks. Eraldi kokkuleppel on võimalik ka hilisem või osade kaupa tasumine.

Laagribuss Madsale väljub Falco treeningsaali juurest (Kastani 48g) reedel, 7. juulil kell 10:00 ja tuleb tagasi Tartusse 16. juuli lõunaks. Ülejäänud aegadel liikumiseks on vajalik oma transport või organiseerida see koos teiste lapsevanematega. Oma transpordiga liikujatel palume 7. juulil Madsale jõuda kell 11:00 ja 16. juulil järgi tulla samuti hiljemalt kella 11-ks.

1. vahetusest lahkumine võiks toimuda 11. juulil peale õhtusööki.
2. vahetusse tulemine võiks toimuda 12. juuli hommikul kas äratusejärgseks rivistuseks, hommikusöögiks või mitte hiljem kui 30 min enne hommikust trenni.
Muudel aegadel lahkumine ja saabumine tuleks eelnevalt kokku leppida.

7:30 Ă„ratus
7:45 Rivistus, võimlemine, jooks järve äärde ja suplus
8:45 Hommikusöök
9:45 Tubadekontroll
10:30 Hommikune trenn
13:00 Lõunasöök
14:30-15:30 Vaikne tund
16:30 Ă•htune trenn
19:00 Õhtusöök
20:00 Ă•htune programm
22:30 Öörahu

NB! Laagris toimuvad vööeksamid 11. ja 15. juulil (kellaajad selguvad jooksvalt).
Mõlemal päeval toimuvad kollase, oranži ja rohelise vöö eksamid (vajadusel ka kõrgemad vööd).

Nimikiri, mida laagrisse kaasa võtta:

• Suvistel treeningutel oleme tavalistes spordiriietes, aga vööeksami sooritamiseks peab kaasas olema kimono.
  • Karate kaitsmed (kui mõnel ei ole veel kaitsmeid, siis meilt saab);
  • Korralikud jooksujalatsid ja –sokid (jooksujalatsid ei ole sandaalid, plätud, vabaaja jalanõud, ketsid ega tennised, soovitavalt 2 paari jalatseid, sokke võtta mitu vahetuspaari). Kontrolli ĂĽle, kas jooksujalatsid on terved, mugavad ja parajad. Uued jalatsid soovitame enne laagrit vähemalt paaril korral sisse käia/joosta;
  • Kõik magamiseks vajalik on laagris olemas, aga soovi korral võta kaasa oma voodilinad, isiklik padi või näiteks varutekk;
  • Isikut tõendav dokument (võib olla ka õpilaspilet);
  • Trenniriided: lĂĽhike ja pikk dress, tuule- ja vihmakindlad riided;
  • HĂĽgieenitarbed: hambahari, hambapasta, šampoon, jne;
  • Käterätikud (min 2 tk);
  • Ujumisriided;
  • Omal soovil vabaaja- ja sporditarbed, päikesekaitsevahendid, putukatõrjevahendid, jms;
  • Vahetussärgid, pesu jms.
  • Vajadusel ravimid (nt inhalaator, allergia ravimid vms) – kindlasti teavitada treenerit tervislikest seisunditest, mis võivad vajada eri tähelepanu.
  • Soovi korral taskuraha sööklast näiteks jäätise või joogi ostmiseks. Söökla mĂĽĂĽgilett on avatud ainult peale söögikordi.

NB! Nutiseadmed laagris
Piirame laagris nutiseadmete kasutust. Laagrisse on lubatud kaasa võtta ainult telefon, aga ka selle kasutus saab olema piiratud. Muud seadmed nagu näiteks tahvel- ja sülearvutid ei ole laagris lubatud. Soovime sellega tagada laste parema une ja puhkuserežiimi, et lastel oleks treeninguteks rohkem energiat ja parem treeningutele keskendumine.

Laagrisse ei ole lubatud võtta:

• Tahvel- või sĂĽlearvuti, mängukonsoolid
  • Ohtlikud ja laagris mittevajalikud esemed (nt terariistad, tikud jms)
  • nn rämpstoit – näiteks kartulikrõpsud ja kihisevad magusad joogid. Lubatud on võtta mõistlikus koguses näksimist (nt mĂĽslibatoonid, kĂĽpsised, kommipakk). Sööklas on mĂĽĂĽgil jäätis ja erinevad mahlad ja joogid.

Laagrisse tulekuks on tungivalt soovituslik läbi iseseisev treeningprogramm (teise vahetusse tulijatel nihkub kava 5 päeva edasi):

1. juuli – sörkjooks 15 min + venitused
2. juuli – sörkjooks 20 min + venitused
3. juuli – soojendus ja jõuharjutused: kätekõverdused 15x, kükist üleshüpped 20x, kõhulihased 20x, seljalihastele neljakäpukil „superkoer“ 20x. Kõike kaks ringi + venitused.
4. juuli – sörkjooks 25 min + venitused
5. juuli – soojendus ja jõuharjutused: kätekõverdused 15x, kükist üleshüpped 20x, kõhulihased 20x, seljalihastele kõhuli „ujumine“ 20x. Kõike kaks ringi + venitused.
6. juuli – sörkjooks 30 min + venitused

Jälgige infot klubi koduleheküljel www.karateklubi.ee või info@karateklubi.ee