SUVELAAGER

Madsa spordibaasis Valgamaal KÀÀriku lÀhedal

TĂ€islaager 14.-24. juuli 2021 245€ (mitme lapse puhul ĂŒhest perest 220€/laps)

1. vahetus 14.-19. juuli 150€ (135€)

2. vahetus 19.-24. juuli 150€ (135€)

Hinnad sisaldavad majutust, toitlustust 3xpÀevas, transporti (tÀislaagri alguses ja lÔpus), laagrisÀrki, treeninguid ja meelelahutusprogrammi Ôhtuti.

NB! Laagris toimuvuvad ka vööeksamid. TÔenÀoliselt 1. trenni ajal (vaata pÀevakava allpool).
VÖÖEKSAM – 18. juuli
VÖÖEKSAM – 23. juuli

MĂ”lemal pĂ€eval toimuvad oranĆŸi ja rohelise vöö eksamid (vajadusel ka kĂ”rgemad vööd). Kollase vöö eksami teeme 3. juunil Falco saalis. Kes laagrisse ei tule, aga tunneb ennast piisavalt enesekindlalt, siis vĂ”ib tulla ka ainult eksamile. Soovist osaleda ainult eksamil palume oma treenerit vĂ”imalikult varakult teavitada.

NB! Kohtade arv on piiratud! Huvi korral soovitame registreerida vĂ”imalikult varakult, et tagada laagrikoht. Kohtade tĂ€itumisel on eelisjĂ€rjekorras tĂ€islaagrisse soovijad ning seejĂ€rel vastavalt registreerimise jĂ€rjestusele tĂ€idame ĂŒlejÀÀnud kohad.

Registreerida saab siin!

Osalemise eest tasumine toimub Karateklubi Falco poolt esitatud arve alusel, mis vÀljastatakse esimesel vÔimalusel peale registreerimist. Laagri eest peab olema tasutud 5. juuliks. Eraldi kokkuleppel on vÔimalik ka hilisem vÔi osade kaupa tasumine.

Transport: Laagribuss Madsale vĂ€ljub Falco treeningsaali juurest (Kastani 48g) laupĂ€eval 14.07 kell 10:00 ja tuleb tagasi Tartusse 14. juuli lĂ”unaks. ÜlejÀÀnud aegadel liikumiseks on vajalik oma transport vĂ”i organiseerida see koos teiste lapsevanematega. Oma transpordiga liikujatel palume 14. juulil Madsale jĂ”uda kelle 11:00 ja 24. juulil jĂ€rgi tulla samuti hiljemalt kella 11-ks.

19. juuli on laagris puhke-, kĂŒlastus- ja laagrivahetuse pĂ€ev. TĂ€islaagris olevad sportlased saavad treeningvaba pĂ€eva ning tavaliselt kĂ€ivad sellel pĂ€eval vanemad lastel kĂŒlas. Teistele on see pĂ€ev kas laagrist lahkumiseks vĂ”i saabumiseks. 1. vahetuse lahkumine vĂ”iks toimuda hommikusöögi jĂ€rel ja 2. vahetus saabuda lĂ”unasöögiks. Muudel aegadel lahkumine ja saabumine tuleks eelnevalt kokku leppida.

Laagri pÀevakord:
7:50 Äratus
8:00 Rivistus ja hommikujooks
9:00 Hommikusöök
10:15 Tubade hindamine
11:00 Hommikune treening
13:30 LÔunasöök
14:30-15:30 Vaikne tund
16:30 Õhtune treening
19:00 Õhtusöök
20:00 Õhtune programm
22:30 Öörahu

NB! Nutiseadmed laagris

Piirame laagris nutiseadmete kasutust. Laagrisse on lubatud kaasa vĂ”tta ainult telefon, aga ka selle kasutus saab olema piiratud. Muud seadmed nagu nĂ€iteks tahvel- ja sĂŒlearvutid ei ole laagris lubatud. Soovime sellega tagada laste parema une ja puhkusereĆŸiimi, et lastel oleks treeninguteks rohkem energiat ja parem treeningutele keskendumine.

Laagrisse kaasa:

• Treeningutel oleme tavalistes spordiriietes, aga vööeksami sooritamiseks peab kaasas olema kimono.
  • Karate kaitsmed (kui mĂ”nel ei olegi veel kaitsmeid, siis meilt saab);
  • Korralikud jooksujalatsid ja –sokid (jooksujalatsid ei ole sandaalid, plĂ€tud, vabaaja jalanĂ”ud, ketsid ega tennised, soovitavalt 2 paari jalatseid, sokke vĂ”tta mitu vahetuspaari). Kontrolli ĂŒle, kas jooksujalatsid on terved, mugavad ja parajad. Uued jalatsid soovitame enne laagrit vĂ€hemalt paaril korral sisse kĂ€ia/joosta;
  • KĂ”ik magamiseks vajalik on laagris olemas, aga soovi korral vĂ”ta kaasa oma voodilinad, isiklik padi vĂ”i nĂ€iteks varutekk;
  • Isikut tĂ”endav dokument (vĂ”ib olla ka Ă”pilaspilet);
  • Trenniriided: lĂŒhike ja pikk dress, tuule- ja vihmakindlad riided;
  • HĂŒgieenitarbed: hambahari, hambapasta, seep, ĆĄampoon, jne;
  • KĂ€terĂ€tikud (min 2 tk);
  • Ujumisriided;
  • Omal soovil vabaaja- ja sporditarbed, pĂ€ikesekaitsevahendid, putukatĂ”rjevahendid, jms;
  • VahetussĂ€rgid, pesu jms.

Laagrisse tulekuks peab olema iseseisvalt lÀbitud treeningprogramm (teise vahetusse tulijatel nihkub kava 5 pÀeva edasi):

27. juuni – sörkjooks 15 min + venitused
28. juuni – sörkjooks 20 min + venitused
29. juuni – soojendus ja jĂ”uharjutused: kĂ€tekĂ”verdused 15x, kĂŒkist ĂŒleshĂŒpped 20x, kĂ”hulihased 20x, seljalihastele neljakĂ€pukil „superkoer“ 20x. KĂ”ike kaks ringi + venitused.
30. juuni – sörkjooks 25 min + venitused
1. juuli – soojendus ja jĂ”uharjutused: kĂ€tekĂ”verdused 15x, kĂŒkist ĂŒleshĂŒpped 20x, kĂ”hulihased 20x, seljalihastele kĂ”huli „ujumine“ 20x. KĂ”ike kaks ringi + venitused.
2. juuli – sörkjooks 30 min + venitused

JĂ€lgige infot klubi kodulehekĂŒljel www.karateklubi.ee vĂ”i info@karateklubi.ee