SUVELAAGER

Madsa spordibaasis Valgamaal Kääriku lähedal

Täislaager 4.-14. juuli 2020 220€ (mitme lapse puhul ühest perest 198€/laps)

1. vahetus 4.-09. juuli 135€ (121,5€)

2. vahetus 09.-14. juuli 135€ (121,5€)

Hinnad sisaldavad majutust, toitlustust 3xpäevas, transporti (täislaagri alguses ja lõpus), laagrisärki, treeninguid ja meelelahutusprogrammi õhtuti.

NB! Eriolukorrast tingitud treeningpausi tõttu lükkasime 2020 kevadise vööeksami edasi. Eksamid toimuvad suvelaagris. Laagris jooksul kordame üle kõik vööprogrammid ja teeme laagri jooksul kaks eksamit:

VĂ–Ă–EKSAM – 8. juuli
VĂ–Ă–EKSAM – 13. juuli

Mõlemal päeval toimuvad kollase, oranži ja rohelise vöö eksamid. Kes laagrisse ei tule, aga tunneb ennast piisavalt enesekindlalt, siis võib tulla ka ainult eksamile. Soovist osaleda ainult eksamil palume oma treenerit võimalikult varakult teavitada.

NB! Kohtade arv on piiratud! Huvi korral soovitame registreerida võimalikult varakult, et tagada laagrikoht. Kohtade täitumisel on eelisjärjekorras täislaagrisse soovijad ning seejärel vastavalt registreerimise järjestusele täidame ülejäänud kohad.

Registreerida saab siin!

Osalemise eest tasumine toimub Karateklubi Falco poolt esitatud arve alusel, mis väljastatakse esimesel võimalusel peale registreerimist. Laagri eest peab olema tasutud hiljemalt 30. juuni. Eraldi kokkuleppel on võimalik ka hilisem või osade kaupa tasumine.

Transport: Laagribuss Madsale väljub Falco treeningsaali juurest (Kastani 48g – vanasti Filosoofi 15) laupäeval 4.07.2019 kell 10:00 ja tuleb tagasi Tartusse 14. juuli lõunaks. Ăślejäänud aegadel liikumiseks on vajalik oma transport või organiseerida see koos teiste lapsevanematega. Oma transpordiga liikujatel palume 4. juulil Madsale jõuda kelle 11:00 ja 14. juulil järgi tulla samuti hiljemalt kella 11-ks.

9. juuli on laagris puhke-, külastus- ja laagrivahetuse päev. Täislaagris olevad sportlased saavad treeningvaba päeva ning tavaliselt käivad sellel päeval vanemad lastel külas. Teistele on see päev kas laagrist lahkumiseks või saabumiseks. 1. vahetuse lahkumine võiks toimuda hommikusöögi järel ja 2. vahetus saabuda lõunasöögiks. Muudel aegadel lahkumine ja saabumine tuleks eelnevalt kokku leppida.

Laagri päevakord:
7:50 Ă„ratus
8:00 Rivistus ja hommikujooks
9:00 Hommikusöök
10:15 Tubade hindamine
11:00 Hommikune treening
13:30 Lõunasöök
14:30-15:30 Vaikne tund
16:30 Ă•htune treening
19:00 Õhtusöök
20:00 Ă•htune programm
22:30 Öörahu

NB! Nutiseadmed laagris

Piirame laagris nutiseadmete kasutust. Laagrisse on lubatud kaasa võtta ainult telefon, aga ka selle kasutus saab olema piiratud. Muud seadmed nagu näiteks tahvel- ja sülearvutid ei ole laagris lubatud. Soovime sellega tagada laste parema une ja puhkuserežiimi, et lastel oleks treeninguteks rohkem energiat ja parem treeningutele keskendumine.

Laagrisse kaasa:

• Treeningutel oleme tavalistes spordiriietes, aga vööeksami sooritamiseks peab kaasas olema kimono.
  • Karate kaitsmed (kui mõnel ei olegi veel kaitsmeid, siis meilt saab);
  • Korralikud jooksujalatsid ja –sokid (jooksujalatsid ei ole sandaalid, plätud, vabaaja jalanõud, ketsid ega tennised, soovitavalt 2 paari jalatseid, sokke võtta mitu vahetuspaari). Kontrolli ĂĽle, kas jooksujalatsid on terved, mugavad ja parajad. Uued jalatsid soovitame enne laagrit vähemalt paaril korral sisse käia/joosta;
  • Kõik magamiseks vajalik on laagris olemas, aga soovi korral võta kaasa oma voodilinad, isiklik padi või näiteks varutekk;
  • Isikut tõendav dokument (võib olla ka õpilaspilet);
  • Trenniriided: lĂĽhike ja pikk dress, tuule- ja vihmakindlad riided;
  • HĂĽgieenitarbed: hambahari, hambapasta, seep, šampoon, jne;
  • Käterätikud (min 2 tk);
  • Ujumisriided;
  • Omal soovil vabaaja- ja sporditarbed, päikesekaitsevahendid, putukatõrjevahendid, jms;
  • Vahetussärgid, pesu jms.

Laagrisse tulekuks peab olema iseseisvalt läbitud treeningprogramm (teise vahetusse tulijatel nihkub kava 5 päeva edasi):

27. juuni – sörkjooks 15 min + venitused
28. juuni – sörkjooks 20 min + venitused
29. juuni – soojendus ja jõuharjutused: kätekõverdused 15x, kükist üleshüpped 20x, kõhulihased 20x, seljalihastele neljakäpukil „superkoer“ 20x. Kõike kaks ringi + venitused.
30. juuni – sörkjooks 25 min + venitused
1. juuli – soojendus ja jõuharjutused: kätekõverdused 15x, kükist üleshüpped 20x, kõhulihased 20x, seljalihastele kõhuli „ujumine“ 20x. Kõike kaks ringi + venitused.
2. juuli – sörkjooks 30 min + venitused

Jälgige infot klubi koduleheküljel www.karateklubi.ee või info@karateklubi.ee

Karateklubi Falco | Kastani 48g, Tartu 50410 | +372 51 66 253 | info[ät]karateklubi.ee | a/a EE452200221005121035