REGISTREERIMINE

NB! Suveperioodil uusi liikmeid vastu ei vÔeta. Uued huvilised on oodatud septembri algusest.

TĂ€itke registreerimisankeet pĂ€rast proovinĂ€dalal osalemist. Ankeedi tĂ€itmise jĂ€rel saadetakse teile esimene liikmemaksu arve. Ankeeti tĂ€ites on oluline valida lapsele sobiv treeningrĂŒhm ja lisada korrektsed kontaktandmed ja mÀÀrata liikmemaksu saaja e-posti aadress. Kindlasti tuleks mĂ€rkida lapse elukohaks sissekirjutuse jĂ€rgne aadress (vajalik omavalitsustele andmete edastamiseks).

Sportlyzer on meie spordiklubi haldusssĂŒsteem. Sportlyzer vĂ”imaldab spordiklubil hallata oma liikmeid, jagada infot, edastada liikmemaksu arveid.

Palume kĂ”ikidel lapsevanematel teha IGA HOOAJA ALGUSES ja/vĂ”i oluliste andmete muutumise jĂ€rgselt Sportlyzeris oma lapse (sportlase) profiili uuendus. Seda saab teha lĂ€bi lapsevanema Ă€pi vĂ”i meie poolt e-kirjaga saadetud unikaalse lingi kaudu. Selle lingi saadame Teile automaatselt iga hooaja alguses.

Tartu Linna infosĂŒsteemis osalemise kinnitamine!
PĂ€rast ĂŒlaltoodud ankeedi tĂ€itmist lisame lapse ka Tartu Linna infosĂŒsteemi nimekirja, kus tuleb kinnitada 7-19 aastaste laste osalemine treeningtegevuses. Juhendi selleks leiad siit. NB! Seda saab teha ainult iga aasta oktoobris.