REGISTREERIMINE

Täitke registreerimisankeet pärast proovinädalal osalemist. Ankeedi täitmise järel saadetakse teile esimene liikmemaksu arve. Ankeeti täites on oluline valida lapsele sobiv treeningrühm ja lisada korrektsed kontaktandmed ja määrata liikmemaksu saaja e-posti aadress. Kindlasti tuleks märkida lapse elukohaks sissekirjutuse järgne aadress (vajalik omavalitsustele andmete edastamiseks).

Sportlyzer on meie spordiklubi haldusssĂĽsteem. Sportlyzer võimaldab spordiklubil hallata oma liikmeid, jagada infot, edastada liikmemaksu arveid.

Palume kõikidel lapsevanematel teha IGA HOOAJA ALGUSES ja/või oluliste andmete muutumise järgselt Sportlyzeris oma lapse (sportlase) profiili uuendus. Seda saab teha läbi lapsevanema äpi või meie poolt e-kirjaga saadetud unikaalse lingi kaudu. Selle lingi saadame Teile automaatselt iga hooaja alguses.

Tartu Linna infosĂĽsteemis osalemise kinnitamine!
Pärast ülaltoodud ankeedi täitmist lisame lapse ka Tartu Linna infosüsteemi nimekirja, kus tuleb kinnitada 7-19 aastaste laste osalemine treeningtegevuses. Juhendi selleks leiad siit. NB! Seda saab teha ainult iga aasta oktoobris.

Karateklubi Falco | Kastani 48g, Tartu 50410 | +372 51 66 253 | info[ät]karateklubi.ee | a/a EE452200221005121035