10 mai 2012

Lauri Mengel Euroopa seitsmes

Lauri Mengel sai karate Euroopa meistrivÔistlustel raskekaalus (+84 kg) 7. koha, tegemist on tema seni parima tulemusega tÀiskasvanute EMilt.

Mengel alistas avaringis 4:1 AserbaidĆŸaani karateka Shahin Atamovi, kuid pidi teises ringis tunnistama kolmekordse Euroopa meistri Jonathan Horne 2:0 paremust. Kuna aga sakslane jĂ”udis finaali, sai Mengel jĂ€tkata lohutusringis, kus sai esmalt 3:0 jagu soomlasest Waltteri Salmist, aga kaotas pÀÀsu eest pronksimatĆĄile 2:3 valitsevale maailmameistrile Dejan Umicevicile ning lĂ”petas vĂ”istluse 7. kohaga.
«Iseenesest on Umicevicil palju kogemusi, aga ta polnud praegu parimas vormis. Tema vĂ”ti on aga see, et ta on kĂ”igile hĂ€sti ebamugav. Ise tundsin end halvasti, vĂ”itlesin niimoodi, nagu vanasti, mitte nii, nagu viimasel ajal,» kommenteeris Mengel. «Unustasin Ă€ra, mida peaksin tegema, otsustavusest jĂ€i puudu. Ma pole selle matĆĄiga rahul, kadusin psĂŒhholoogiliselt Ă€ra.»