24 mÀrts 2013

Karateklubi Falco sportlased vÔistlesid kolmes erinevas riigis

DSC_0290

MĂ€rtsi eelviimasel nĂ€dalavahetusel toimusid Tallinnas Eesti MV-d tĂ€iskasvanutele ning meeskondlikud MV-d nii tĂ€iskasvanutele kui ka juunioritele-kadettidele. Eesti meistriks tulid Kerttu Rahe, kellele see oli tĂ€iskasvanute arvestuses 10. meistritiitel. Kahjuks polnud tal veteranide (35+) vanuseklassis ĂŒhtegi vastast ning seetĂ”ttu tuli leppida ainult naitse -55 kg kaalukategooria vĂ”iduga. HĂ€sti esines ka Urmas Pungar, kes vĂ”itis veteranide klassis ĂŒlekaalukalt meistritiitli ning sama kindlalt jĂ€i -84 kg meeste finaalis alla Dimitri Voroninile Budost. HĂ”bedasele tulemusele tulid veel Indrek Guitor M-60 kg, Mihkel Liivakant M-75 kg ning Lauri Mengel M+84 kg. Indrek Guitor tuli hĂ”bemedalile ka juuniorite-kadettide IVLi vĂ”istkonna koosseisus ning Mihkel Liivakant Imani spordiklubi koosseisuga tĂ€iskasvanute arvestuses. MĂ”lemate kategooriate esikohad lĂ€ksid spordiklubile Budo. Kahjuks me sellel aastal enda klubi vĂ”istkondasid vĂ€lja ei pannud.

VĂ”istlusel oli ka kurvem pool. Poolfinaalis kohtus Lauri tĂ€iskontakti harrastava sportlasega. Kohtumine kulges Lauri tĂ€ieliku kontrolli all, planeeritult oli Lauri aktiivne ning rĂŒndas palju ning ka edukalt. Kahjuks leidis aset olukord kus pĂ€rast punktitehnika sooritust ning kohtuniku vĂ”itluse peatamiskĂ€sklust sooritas vastane lĂ”ua pihta tugeva kĂ€elöögi murdes sellega Lauri lĂ”ualuu. Kahjuks rikkus see Lauri kevadise hooaja ning lootususe EMil medalit pĂŒĂŒelda ning ka meeskonnavĂ”istluselt jĂ€ime eemale.  Head paranemist Laurile!

Positiivsete uudiste juurde tagasi tulles, laupÀeval toimus ka Baltimaade MV Leedus. Meie sportlastest osalesid seal Tambet Leetsi, 10-11 aastaste poiste raskekaal ning Kaspar Kitse, 10-11 aastaste poiste -40 kg kehakaal. MÔlemad saavutasid tubli III koha.

24. mĂ€rtsil toimub Venemaal St.Peterburgis vĂ”istlus, kus osales Roland Samler. Tulemuseks 14-15 aastaste vanuserĂŒhmas II koht. Roland oli eelmisel nĂ€dalal haige ning tema enda sĂ”nul polnud finaalis ei jaksu ega teravust, loodetavasti taastub vorm aprilli teisel poolel toimuvaks PĂ”hjamaade MV-ks. Taner Salmann saavutas samal vĂ”istlusel 10-11 aastaste poiste arvestuses 4. koha.