HOOAJA LÕPETAMINE

KAVA

14:30-14:50 Saabumine

15:00 Karateklubi Falco treenerite hooaja kokkuvÔte

15:30 – 17:00  erinevad töötoad keskuse hoovialal (iga töötoa jaoks 30 min). Osalejad jagatakse vĂ”istkondadesse, kes omavahel pĂ”nevaid tegevusi tehes mÔÔtu vĂ”tavad.

‱ laserbiathlon (ĂŒlipĂ”nev reaalilĂ€hedane laskesuusatamise suvine versioon – laskejooks laserrelvadelt. Laskmine on tĂ€iesti ohutu ja vĂ€ga realistlik. Lastakse viit kukkuvat ringmĂ€rki. VĂ”istlus viiakse lĂ€bi maha mĂ€rgitud rajal teatevĂ”istlusena.
‱ vibu (lastakse ringmĂ€rki, tekib vĂ”istkondlik skoor)
‱ disc-golfi tĂ€psusvise (vĂ”istlusala meeskondadele – visatakse erinevatelt kaugustelt punktide peale, tekib vĂ”istkondlik skoor)

17.00-18.00 – töötoad on avatud ja kĂ”ik saavad vabalt proovida.

GRILLIMINE – Tegevustega samaaegselt pĂŒĂŒame lapsevanemate abiga grillimise kĂ€ima saada, et 17-18 saaksid lapsed kĂ”hud tĂ€is.
Laua katame ĂŒhiselt. Palume igal osavĂ”tjal kaasa vĂ”tta midagi meelepĂ€rast grillile vĂ”i muidu söömiseks/joomiseks/nĂ€ksimiseks ja teistega jagamiseks. Grillimisvahendid (sh sĂŒsi) on kohapeal olemas.

Hooaja lÔpetamine on kÔigile trennis kÀijatele ja nende vanematele TASUTA.

TRANSPORT  – Vajalik oma transport. Nendel, kellel oma transpordi vĂ”imalus puudub, palume osalemissoovist siiski teada anda, pĂŒĂŒame midagi korraldada. Kindlasti leidub inimesi, kellel on autos ruumi. Ka treenerite autodes on kindlasti vabu kohti.

REGISTREERIMINE – info@karateklubi.ee – osalemissoovist teada andmine on vajalik, et teaksime ĂŒritust tĂ€psemalt ette planeerida. Palume mĂ€rkida mitmekesi olete tulemas, kas teil on oma transport ja ka seda kui olete valmis kedagi enda auto peale vĂ”tma.