FALCO 30

TÀhistamine on selleks korraks lÀbi.
Suur tĂ€nu kĂ”igile, kes andsid oma panuse! Olid Sa siis ĂŒritusel osaleja, kingituse tegija/tatami fondi annetaja, perepĂ€eva laada klient, korraldusmeeskonna vabatahtlik, kĂŒpsetiste vĂ”i kĂ€sitöö valmistaja vĂ”i kasutatud karate varustuse annetaja, igaĂŒks teist aitas meil selle pĂ€eva meelejÀÀvaks muuta.

Pildid sĂŒnnipĂ€eavast leiad klikkides allolevale pildile.

Falco 30 ĂŒritusel oli vĂ€ljas pildikokkuvĂ”te meie ajaloost. Pilte on kĂŒll omajagu, aga vĂ”ib juhtuda, et pole teada pildi tegemise aasta, koht jne. Kui Sa arvad mĂ”ne pildi puhul seda infot kindlalt teadvat, siis pane see pildi juurde kommentaarina kirja (vĂ”imalik ainult dropboxi kontoga).

KINGIME FALCOLE UUE TATAMI!

Falco peamises saalis Filosoofi 15 on maas tatami, millel vanust umbes 20 aastat. Paras aeg oleks kulunud tatami pensionile saata ja uus soetada. Uue tatami maksumus on 8000€. PerepĂ€eval korraldatud laada ja kogutud annetustega on UUE TATAMI fond tĂ€naseks tĂ€ienenud 2460€ jagu. Kui mitte varem, siis uut hooaega alustame (august-september) juba uuel tatamil.

Kui tekib soov tatami ostu toetada, siis selleks saab teha annetuse Falco arveldusarvele EE452200221005121035. Eraisikuna annetades mĂ€rkige selgitusse “isikukood, annetus”. Meile annetamine on maksuvaba ja seda ka ettevĂ”ttete puhul. Lisaks annetustele on vĂ”imalikud ka muud toetamise vormid, mille kohta tuleks uurida info@karateklubi.ee vĂ”i 5166253 (Lauri Mengel).

2019. aasta sĂŒgisel tĂ€itub Karateklubi Falcol 30 tegutsemisaastat. TĂ€histame juubelit 2. novembril erinevate ĂŒritustega lĂ€bi pĂ€eva.

FALCO CUP
Variku spordihoone (Aianduse 4, Tartu)
10:00-16:00.
Tegemist on Eesti Karate Liiga 3. etapi ja Tartu lahtiste MV-ga ĂŒheaegselt. Osalejateks ca 150 peamiselt last ja noort ĂŒle Eesti.

PEREPÄEV
Samaaegselt vÔistlusega Variku spordihoones (Aianduse 4)
11:00-16:00
Korraldame erinevaid pÔnevaid, harivaid ja vÀljakutseid pakkuvaid tegevusi igas vanuses Falco sÔpradele.
Pakume kĂŒlalistele sĂŒnnipĂ€evatorti kell 15:30.

PerepĂ€eval toimuvad tegevused 11:00 – 15:30:

• laps+lapsevanem karate ABC minikursus (20min sessioonid igal tĂ€istunnil 11, 12, 13, 14 ja 15:00)
  • sumokostĂŒĂŒmides maadlus,
  • padjavĂ”itlus (kitsa poomi peal peab vastase “padjaga” tasakaalust vĂ€lja lööma),
  • löögi kiiruse mÔÔtmine ja tulukestega reaktsiooni mĂ€ng,
  • heategevuslik laat (kĂŒpsetised, kĂ€sitöö, kasutatud spordivarustus),
  • erinevad kĂ€sitöö töötoad,
  • vĂ€ikelastele batuudimaja ja vĂ€rvimine/joonistamine.

“FALCO 30” BANKETT (kutsetega)
Ülikooli Kohviku 1. korrusel DRINKGELDis (Ülikooli 20, Tartu)
Esineb mustkunstnik Meelis Kubo
Palume kÔigil kutse saanud isikutel anda oma plaanidest mÀrku hiljemalt 25. oktoobril: Banketi kutsete RSVP.

PIDU KÕIGILE FALCO SÕPRADELE
Drinkgeld (Ülikooli 20) – sissepÀÀs alates 21:30.
Veedame koos lÔbusalt aega, meenutame olnut ja rÀÀgime tulevikust.
Falco poolt kerge snĂ€kk, joogid jÀÀvad kĂŒlaliste endi kanda.

SAADA MEILE PILTE!

Kogume Falco ajaloost pilte lĂ€bi kĂ”igi kolme kĂŒmnendi. Soovime piltidest teha vĂ€ikese vĂ€ljapaneku ja koondada need kokku ĂŒheks arhiiviks, mida edaspidi tĂ€iendada ja tulevikus kasutada.
Kui sa leiad enda fotoalbumist (olgu see siis paberkandjal vĂ”i digitaalselt) huvitavaid pilte Falco saalist, sportlastest, vĂ”istlustest vĂ”i muudest ĂŒritustest, siis palun vĂ”ta ĂŒhendust Lauri Mengeliga (+3725166253) vĂ”i saada need info@karateklubi.ee.