27 sept. 2021

Eesti Karate Liiga 2020/2021 kokkuvõte

Eesti Karate Liiga 2020/2021 hooaeg tõi Falcole seitse üldvõitu, kokku 18 karikat ja klubide arvestuses teise koha.

Tavatult pikaks veninud Eesti Karate Liiga hooaeg sai seekord punkti alles 7. augustil kui korraldati märtsis toimuma pidanud, kuid koroonaviirusest tekkinud piirangute tõttu edasi lükatud Tallinna Buldog. Liiga kokkuvõte tehti seekord viie võistluse põhjal: Corpore Cup, Tallinn Open, Budo Cup, Falco Cup, Tallinna Buldog. Piirangute tõttu korduvalt edasi lükatud Edu-Do Cup jäi lõpuks liiga hooajast välja ja toimub alles novembris.

Liiga karikad jagati välja uue hooaja avavõistlusel 25. augustil Pärnus, kust Falco sportlased viisid koju 7 esikohta, 5 teist ja 5 kolmandat kohta. Meie tulemused läbi hooaja tagasid Falcole klubide üldarvestuse kokkuvõttes teise kohta. Seejuures vahe esimese kohtaga oli vaid napid kolm punkti.

Olgugi, et eelmise aasta üldarvestuse võit tuli sellel aastal vahetada teiseks jäämise vastu, võib Karateklubi Falco hooaega lugeda väga edukaks. Kui kata, milles Falco ei võistle, välja jätta, siis ainult kumite arvestuses oli Falco selgelt parim.