13 märts 2020

Treeningpaus seoses koroonaviirusega

Olukord seoses koroonaviirusega muutub iga hetkega ning eile õhtuks kuulutati riigis välja eriolukord, mis muuhulgas tähendab, et kõigis riigi õppeasutustes viiakse õppetöö üle üle kaug- ja koduõppevormile. Ka eraõiguslikel huviringidel ja spordiklubidel on tungivalt sooviatud treeningud peatada. Olgugi, et koolid alustavad erakorralise õppevormiga esmaspäeval ei näe meie põhjust, miks peaksime selle ajani ootama. Seega alates tänasest, 13. märtsist Falcos treeninguid ei toimu!

Treeningpaus kestab selle hetkeni kui riiklikult ja omavalitsuste poolt tuleb signaal, et õppetöö ja huvitegevus võivad jätkuda tavapärases vormis.

Seniks kuni on lubatud üksi või mõne sõbraga väljas käimine, kasutage võimalust veeta aega vabas õhus. Olenevalt vanusest mängimine või treenimine õues on igati tervitatav ja tervistav 🙂

Küsi oma treenerilt nõu, kui tekib küsimusi, kuidas erakorralises olukorras treenida võiks.

Peske käsi, vältige avalikke kohti ja haigeid inimesi ning olge terved!