SUVELAAGER

Madsa spordibaasis Valgamaal Kääriku lähedal

Täislaager 10.-20. juuli 2018 220€ (mitme lapse puhul ühest perest 198€/laps)

1. vahetus 10.-15. juuli 130€ (117€)

2. vahetus 15.-20. juuli 130€ (117€)

Hinnad sisaldavad majutust, toitlustust 3xpäevas, transporti (täislaagri alguses ja lõpus), laagrisärki, treeninguid ja meelelahutusprogrammi õhtuti.

REGISTREERIDA SAAB SIIN!

Kohtade arv on piiratud! Huvi korral soovitame registreerida võimalikult varakult, et tagada laagrikoht.

Tasumine toimub Karateklubi Falco poolt esitatud arve alusel. Arve õigeaegne tasumine on registreerimise lõplikuks kinnituseks. Arveid hakatakse väljastama juuni alguses ning arve tasumise ja osalemise otsustamise viimane tähtaeg on 30. juuni.

Transport: Laagribuss Madsale väljub Falco treeningsaali juurest (Filosoofi 15) teisipäeval 10.07.2018 kell 10:00 ja tuleb tagasi Tartusse 20. juuli lõunaks. NB! Ülejäänud aegadeks on vajalik oma transport.

Laagrisse kaasa:
• Korralikud jooksujalatsid ja –sokid (jooksujalatsid ei ole sandaalid, plätud, vabaaja jalanõud, ketsid ega tennised, soovitavalt 2 paari jalatseid, sokke võtta mitu vahetuspaari)
• Kõik magamiseks vajalik on laagris olemas, aga soovi korral võta kaasa oma voodilinad või näiteks varutekk.
• Lapsevanema kirjalik tõend laagrieelse treeningprogrammi läbimise kohta (vt allpool);
• Isikut tõendav dokument (võib olla ka õpilaspilet);
• Trenniriided: lühike ja pikk dress, tuule- ja vihmakindlad riided;
• Hügieenitarbed: hambahari, hambapasta, seep, šampoon, jne;
• Käterätikud (min 2 tk);
• Ujumisriided;
• Omal soovil vabaaja- ja sporditarbed, päikesekaitsevahendid, putukatõrjevahendid, jms.
• Vahetussärgid, pesu jms.

Laagrisse tulekuks peab olema iseseisvalt läbitud treeningprogramm:
Teise vahetusse tulijatel nihkub kava 5 päeva edasi.
2. juuli – sörkjooks 15 min + venitused
3. juuli – sörkjooks 20 min + venitused
4. juuli – soojendus ja jõuharjutused: kätekõverdused 15x, kükist üleshüpped 20x, kõhulihased 20x, seljalihastele neljakäpukil „superkoer“ 20x. Kõike kaks ringi + venitused.
6. juuli – sörkjooks 25 min + venitused
7. juuli – soojendus ja jõuharjutused: kätekõverdused 15x, kükist üleshüpped 20x, kõhulihased 20x, seljalihastele kõhuli „ujumine“ 20x. Kõike kaks ringi + venitused.
8. juuli – sörkjooks 30 min + venitused

Jälgige infot klubi koduleheküljel www.karateklubi.ee või küsi info@karateklubi.ee

Karateklubi Falco | Filosoofi 15, Tartu 50108 | +372 56 658 430 | info[ät]karateklubi.ee | a/a EE452200221005121035