29 apr. 2012

Medalirohke nädalavahetus

Laupäeval (28.04) võis näha Falco noori võistlemas kahes riigis. Võrus toimus Eesti Karateliiga etapp Dragon Cup ja Soomes Panda Cup. Kahe võistluse peale kokku oli möödunud laupäev väga medalirohke: 4 kulda, 4 hõbedat ja üks pronks. Kusjuures nii Soomest kui Võrust õnnestus lausa kaksikvõit koju tuua.

Dragon Cupi tulemused:

I koht:
Roland Samler
(U16 -70 kg),
Andreas Unt (U16 -57 kg),
Kaspar Kitse (u12 -35 kg).

Kaspar Kitsega samas kehakaalus jäi napilt kohtunike hääletusega teiseks samuti Falco karateka Taner Salmann. Teise koha sai ka Indrek Guitor (U18 -61) ning pronksi võitis Jesper Roon (U 14 -45 kg).

Panda Cupi tulemused:

Soomes saavutas esikoha Gert Martin Kärner (8-9a ABS), kes alistas finaalis teise Falco karateka Martin Kiilaspää. Oma vanusekategoorias jõudis finaali ka Tambet Leetsi (10-11 ABS), kuid pidi seal kahjuks vastase paremust tunnistama.

Karateklubi Falco | Filosoofi 15, Tartu 50108 | +372 56 658 430 | info[ät]karateklubi.ee | a/a EE452200221005121035