Kindlustamine on iizi!

Karateklubi Falco toetajate ringiga on liitunud IIZI Kindlustusmaakler AS.

IIZI Kindlustusmaakler AS vahendusel on võimalik võrrelda erinevate kindlustusseltside pakkumisi ning leida just Sulle sobivaim liiklus- ja reisikindlustus kohe Falco kodulehel. Muude kindlustussoovide korral palun külasta IIZI esindusi üle Eesti või võta ühendust info@iizi.ee ja 16660 ning kasuta kindlasti märksõna „FALCO“.

Kui teed oma kindlustuse IIZI vahendusel ja kasutad märksõna „Falco“, jõuab osa Sinu kindlustustkuludest Karateklubi Falconi ja meie kasutame saadud vahendid noorte võistlusspordi arendamiseks.

Kui kindlustad, siis võrdle!
Kindlustades IIZI vahendusel, toetad ka Falcot!

Kiiresti ja lihtsalt saad kohe sobivaima kindlustuspakkumise leidmist alustada siit:

LIIKLUSKINDLUSTUSE KALKULAATOR

REISIKINDLUSTUSE KALKULAATOR

Ă•NNETUSJUHTUMIKINDLUSTUS

Kindlustusvahenduse pakkuja on IIZI Kindlustusmaakler AS. Tutvu tingimustega www.iizi.ee või pea nõu spetsialistiga 16660.

Karateklubi Falco | Filosoofi 15, Tartu 50108 | +372 56 658 430 | info[ät]karateklubi.ee | a/a EE452200221005121035