FALCO 30

Tähistamine on selleks korraks läbi.
Suur tänu kõigile, kes andsid oma panuse! Olid Sa siis üritusel osaleja, kingituse tegija/tatami fondi annetaja, perepäeva laada klient, korraldusmeeskonna vabatahtlik, küpsetiste või käsitöö valmistaja või kasutatud karate varustuse annetaja, igaüks teist aitas meil selle päeva meelejäävaks muuta.

Pildid sünnipäeavast leiad klikkides allolevale pildile.

Falco 30 üritusel oli väljas pildikokkuvõte meie ajaloost. Pilte on küll omajagu, aga võib juhtuda, et pole teada pildi tegemise aasta, koht jne. Kui Sa arvad mõne pildi puhul seda infot kindlalt teadvat, siis pane see pildi juurde kommentaarina kirja (võimalik ainult dropboxi kontoga).

KINGIME FALCOLE UUE TATAMI!

Falco peamises saalis Filosoofi 15 on maas tatami, millel vanust umbes 20 aastat. Paras aeg oleks kulunud tatami pensionile saata ja uus soetada. Uue tatami maksumus on 8000€. Perepäeval korraldatud laada ja kogutud annetustega on UUE TATAMI fond tänaseks täienenud 2460€ jagu. Kui mitte varem, siis uut hooaega alustame (august-september) juba uuel tatamil.

Kui tekib soov tatami ostu toetada, siis selleks saab teha annetuse Falco arveldusarvele EE452200221005121035. Eraisikuna annetades märkige selgitusse “isikukood, annetus”. Meile annetamine on maksuvaba ja seda ka ettevõttete puhul. Lisaks annetustele on võimalikud ka muud toetamise vormid, mille kohta tuleks uurida info@karateklubi.ee või 5166253 (Lauri Mengel).

2019. aasta sügisel täitub Karateklubi Falcol 30 tegutsemisaastat. Tähistame juubelit 2. novembril erinevate üritustega läbi päeva.

FALCO CUP
Variku spordihoone (Aianduse 4, Tartu)
10:00-16:00.
Tegemist on Eesti Karate Liiga 3. etapi ja Tartu lahtiste MV-ga ĂĽheaegselt. Osalejateks ca 150 peamiselt last ja noort ĂĽle Eesti.

PEREPĂ„EV
Samaaegselt võistlusega Variku spordihoones (Aianduse 4)
11:00-16:00
Korraldame erinevaid põnevaid, harivaid ja väljakutseid pakkuvaid tegevusi igas vanuses Falco sõpradele.
Pakume külalistele sünnipäevatorti kell 15:30.

Perepäeval toimuvad tegevused 11:00 – 15:30:

• laps+lapsevanem karate ABC minikursus (20min sessioonid igal täistunnil 11, 12, 13, 14 ja 15:00)
  • sumokostĂĽĂĽmides maadlus,
  • padjavõitlus (kitsa poomi peal peab vastase “padjaga” tasakaalust välja lööma),
  • löögi kiiruse mõõtmine ja tulukestega reaktsiooni mäng,
  • heategevuslik laat (kĂĽpsetised, käsitöö, kasutatud spordivarustus),
  • erinevad käsitöö töötoad,
  • väikelastele batuudimaja ja värvimine/joonistamine.

“FALCO 30” BANKETT (kutsetega)
Ăślikooli Kohviku 1. korrusel DRINKGELDis (Ăślikooli 20, Tartu)
Esineb mustkunstnik Meelis Kubo
Palume kõigil kutse saanud isikutel anda oma plaanidest märku hiljemalt 25. oktoobril: Banketi kutsete RSVP.

PIDU KĂ•IGILE FALCO SĂ•PRADELE
Drinkgeld (Ăślikooli 20) – sissepääs alates 21:30.
Veedame koos lõbusalt aega, meenutame olnut ja räägime tulevikust.
Falco poolt kerge snäkk, joogid jäävad külaliste endi kanda.

SAADA MEILE PILTE!

Kogume Falco ajaloost pilte läbi kõigi kolme kümnendi. Soovime piltidest teha väikese väljapaneku ja koondada need kokku üheks arhiiviks, mida edaspidi täiendada ja tulevikus kasutada.
Kui sa leiad enda fotoalbumist (olgu see siis paberkandjal või digitaalselt) huvitavaid pilte Falco saalist, sportlastest, võistlustest või muudest üritustest, siis palun võta ühendust Lauri Mengeliga (+3725166253) või saada need info@karateklubi.ee.

Karateklubi Falco | Filosoofi 15, Tartu 50108 | +372 51 66 253 | info[ät]karateklubi.ee | a/a EE452200221005121035