5 juuni 2018

Budo Cup ja EKL kokkuvõte

Falco sportlased võitsid Eesti Karate Liiga viimaselt etapilt kolm medalit ja kindlustasid neli liiga üldvõitu.

Laupäeval, 26. mail toimus Tallinnas rahvusvaheline karateturniir Budo Cup, mis oli ühtlasi ka Eesti Karate Liiga (EKL) hooaega lõpetavaks võistluseks. Meie sportlastest võitis kuldmedali Martin Kiilaspää (U16 -70 kg) ning pronksmedalid Marko Olavi Prost (U14 +52 kg) ja Hans-Martti Nellis (U14 -52 kg). Kõigile seekord poodiumile jõudnud sportlastest oli tulemus viimaselt etapilt oluline, kuna mängus olid ka head kohad liiga üldarvestuses. Kui Martin jäi EKL arvestuses napilt ühe punktiga neljandaks, siis teised teenisid ka hooaja kokkuvõttes välja auhinnalised kohad. Sarnaselt eelmisele tuli ka äsja lõppenud hooajal meie klubisse neli EKL üldvõitu.